دانلود آهنگ غمگین و احساسی به نام بیا عاشقونه تمومش کنیم ( امین رفیعی بارون زده ) موسیقی کلیپ اینستاگرام با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه

Ahang miya asheghane tamomesh konim az Amin Rafiee Baroon Zade

دانلود آهنگ بیا عاشقونه تمومش کنیم ( امین رفیعی بارون زده ) موسیقی کلیپ اینستاگرام

متن آهنگ امین رفیعی بارون زده

بیا عاشقونه تمومش کنیم قبوش کنیم انتخاب تورو من امروز تصمیم گرفتم بری بیا قبل از اینکه عض شه برو نذار گریه های دم رفتنت یه بار دیگه پاهامو کم جون کنه نذار لرزش سرد دستام تورو باز از فکر رفتن پشیمون کنه تو باید به این غصه عادت کنی بری و دوتامونو راحت کنی تو این لحظه های بد لعنتی نباید بمونی محبت کنی ببین مرد تنهای بارون زدت چجوری غرورش جلوت میشکنه کسی که تو این خونه ترکت نکرد با یادت تو بارون قدم میزنه با یادت تو بارون قدم میزنه

نه میتونی از فکر من رد بشی نه میتونم از فکر تو در بیام من احساس خوبی ندارم به این گلایی که امروز آوردن برام هنوزم با فکر همین خاطرات با عطری که جا موندنه روی پیرهنم واسه اینکه اشکام معلوم نشن میرم زیر بارون قدم میزنم تو باید به این غصه عادت کنی بری و دوتامونو راحت کنی تو این لحظه های بد لعنتی نباید بمونی محبت کنی ببین مرد تنهای بارون زدت چجوری غرورش جلوت میشکنه کسی که تو این خونه ترکت نکرد با یادت تو بارون قدم میزنه با یادت تو بارون قدم میزنه

دانلود اهنگ بیا عاشقونه تمومش کنیم ( امین رفیعی بارون زده ) موسیقی کلیپ اینستاگرام

بیا عاشقونه تمومش کنیم قبوش کنیم انتخاب تورو

من امروز تصمیم گرفتم بری بیا قبل از اینکه عض شه برو

نذار گریه های دم رفتنت یه بار دیگه پاهامو کم جون کنه

نذار لرزش سرد دستام تورو باز از فکر رفتن پشیمون کنه

تو باید به این غصه عادت کنی بری و دوتامونو راحت کنی

تو این لحظه های بد لعنتی نباید بمونی محبت کنی

ببین مرد تنهای بارون زدت چجوری غرورش جلوت میشکنه

کسی که تو این خونه ترکت نکرد با یادت تو بارون قدم میزنه

با یادت تو بارون قدم میزنه

شعر آهنگ جدید امین رفیعی بارون زده

نه میتونی از فکر من رد بشی نه میتونم از فکر تو در بیام

من احساس خوبی ندارم به این گلایی که امروز آوردن برام

هنوزم با فکر همین خاطرات با عطری که جا موندنه روی پیرهنم

واسه اینکه اشکام معلوم نشن میرم زیر بارون قدم میزنم

تو باید به این غصه عادت کنی بری و دوتامونو راحت کنی

تو این لحظه های بد لعنتی نباید بمونی محبت کنی

ببین مرد تنهای بارون زدت چجوری غرورش جلوت میشکنه

کسی که تو این خونه ترکت نکرد با یادت تو بارون قدم میزنه

با یادت تو بارون قدم میزنه

لینک دانلود آهنگ

دانلود آهنگ بماند هنوز تو فکرتم نیوفتاده عشقت از سرم (مهدی احمدوند) لینک مستقیم

دانلود آهنگ دل تو که ضرر نکرد ببین از این به بعد دلمه چیکارش کنم چند دفه خواهش کنم

دانلود آهنگ میگفتی هستم باهات نموندی پای حرفات محمد لطفی

دانلود آهنگ چقدر بیراهه رفتم که راهم باشی حالا جهنم خوبه حتی گناهم باشی حالا

دانلود آهنگ یه جوری عاشقم کن که پای من نلرزه یجوری عاشقم باش دل دنیا بلرزه

دانلود آهنگ برگرد و باز دنیامو برگردون : تو خوب میدونی که بعد از تو

دانلود آهنگ میترسم از اینجا بعد از تو میترسم از روزای بعد از تو (ماهان بهرام خان) اصلی

تو ,بارون ,کنی ,کنیم ,فکر ,یادت ,بارون قدم ,یادت تو ,با یادت ,تو بارون ,قدم میزنه ,امین رفیعی بارون ,لعنتی نباید بمونی ,اینکه اشکام معلوم ,واسه اینکه اشکام
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها